Otomatik Kartlık Cüzdan Modelleri Fiyatları

Mekanizmalı Cüzdan Seti Modelleri

Günümüzde özellikle erkek bireylerin en çok tercih ettiği aksesuar modelleri arasında yer almakta olan mekanizmalı cüzdan ürünleri, pek çok çeşitli tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Gün içerisinde kart ve para gibi envaiçeşit envanterin taşınmasına olanak tanımakta olan mekanizmalı cüzdan modelleri, oldukça seçkin ve elit tasarımlar çizgilerinde olmak üzere piyasalarda yer almaktadır. Oldukça şık tarzlarda ve pratik kullanım kolaylığına sahip aksesuar ürünleri arasında kendisine yer bulmakta olan mekanizmalı cüzdanlar, pek çok farklı üretim materyalleri ile kullanıma sunulmuş durumdadır. Bazı modeller otomatik kapaklıdır. Bunlar 2 çeşit olarak sitemizde yer almata oluğ kapakları mıkantıslıdır. Bıraktığınızda otomatik olarak kapanır. Hakiki gerçek deri olan ve 1.sınıf suni deri olan 2 çeşit mekanizmalı cüzdan satışı yapmaktayız.

 

Gertçek Deri Mıknatıs Kapaklı Mekamizmalı Cüzdan

fotoğrafa tıklayarak ürünü inceleyebilirsiniz.

 

1. KaliteSuni Deri Mıknatıs Kapaklı Mekamizmalı Cüzdan

fotoğrafa tıklayarak ürünü inceleyebilirsiniz.

 

Cüzdan Set Model Seçenekleri

Oldukça koyu tonlardan çok daha açık renk tonlarına ve her türlü bireysel beğeni ve zevke hitap etmekte olan tasarım çizgileri ile tercih edilmekte olan mekanizmalı cüzdan modelleri, gün içerisinde erkeğin en önemli aksesuarlarından da bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Dünyanın birçok farklı bölgelerinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça önemli bir prestij göstergesi olarak bilinmekte olan mekanizmalı cüzdanlar, oldukça farklı renk ve dizayn çizgilerinde olmak üzere de karşımıza çıkmaktadır. Üst tarafta görmüş olduğunuz cüzdanların kahverengi, taba ve mavi renkleri bulunmaktadır. En çok satılan rengimiz siyahtır. Cüzdanların üzerine lazer teknolojisi ile isim yazılmakta ve kişiye özel mekanizmalı cüzdan haline gelmektedir.

 

Çıtçıtlı Kapak Suni Deri Mekanizmalı Cüzdan

fotoğrafa tıklayarak ürünü inceleyebilirsiniz.

 

Oldukça Seçkin İçerikli Hizmet Portföyü

Mekanizmalı cüzdan modelleri alanında oldukça geniş içerikli ve seçkin kapsamlı bir hizmet portföyüne sahip olan Erkek Set markamız, kendi sektöründe lider isimlerin de başında gelmektedir. Her türlü tarz ve tasarımlarda cüzdan modelleri ile öne çıkmakta olan işletmemiz, oldukça zengin bir renk seçenek ağına da sahiptir. Her türlü bireysel beğeniye uygun cüzdan modelleri ile öne çıkan Erkek Set firmamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Söz konusu firmamızın envai çeşit cüzdan satış hizmetlerine;

  • İşletme internet web sitemiz,
  • Marka GSM telefon numaramız veya
  • Kurumsal e-posta adresimiz aracılığı ile anında erişim sağlayabilirsiniz.