Erkek Cüzdan Setleri

Hızlı teslimat ve ücretsiz kargo seçeneklerinden de yararlanma imkanı sunan bu ürün grubu modern havası ile uzun süreli olarak kullanım imkanı da sağlamaktadır.

Kaliteli dikişlerine eşlik eden titiz üretim süreçleri ile oldukça kullanışlı ve dayanıklı olarak imal edilen bu ürün grubu, hediye almak isteyen kişiler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Siyah deri görünümlü kemeri ile ön plana çıkan set, siyah standart ölçülerdeki cüzdanları ile oldukça iyi bir uyum yakalarken ürünlerin siyah ve gri rengin hakim olduğu tespihle kombinlenmesiyle yeni bir boyut kazanmaktadır.

Kişilerin en sık kullandıkları eşyalar arasında yer alan 3 ana üründen hazırlanmış olan bu ürün grubu 1.sınıf kalitedeki malzemelere eşlik eden siyah ve metal renklerinin eşsiz uyumlarıyla hazırlanmış olup uzun süreli olarak güvenilir bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

Özel üretim olarak hazırlanan bir ürün grubu olan kemer cüzdan tesbih seti, “Seni Seviyorum” baskılı kutu içerisinde alıcılara teslim edilmekte olup ürün grubu içerisinde 1 adet kemer, 2 adet cüzdan ve 1 adette 33 tane boncuktan oluşan siyah tespih bulunmaktadır.


35 ürün bulundu.