Cüzdan Çakmak

Cüzdan Çakmak Seti

Özellikle çeşitli özel günlerde hediye olarak bireylere verilmekte olan cüzdan ve çakmak setleri, pek çok farklı tarz ve çeşitlerde söz konusu piyasalar içerisinde kendisine yer bulabilmektedir. Genel ölçüde erkek bireylerin büyük oranda ilgisini çekmekte olan ve gün içerisinde en çok kullanılan cüzdan çakmak setiürünleri, birçok farklı renk ve tasarım çizgilerinde olabilmektedir. Pek çok çeşitli renk ve kumaş uyumları çerçevesinde öne çıkmakta olan söz konusu bu gibi ürünler, sevdiklerinize istediğiniz her zaman hediye olarak verebileceğiniz hediyelik eşyalar arasında kendisine yer bulmaktadır.

Kapıda ödeme şeklinde gönderim de yapılan; cüzdan çakmak setleri arasında en çok tercih edilen ürününüz çakmak cüzdan tesbih setidir. Bu setimiz hem uygun fiyatlı oluşu hem de şık bir ürün oluşu hem erkekler için kullanışlı bir hediye hem de erkek sevgili için tercih edilen bir ürün oluşu tercih nedenidir. Çiçek Sepeti sayfamızda da en çok satılan 3 ürünümüzden bir tanesidir. Ürünlerin üzerine isimle lazer kazıma yöntemi ile yazılmaktadır. Bu isimler daha sonra çıkarılamaz veya zamanla kaybolmaz. Ürünlerimizin tümü kargoya teslim etmeden önce hediye paketi yapıl akta ve korumalı baloncuk ile sarılmaktadır. İndirimde olan setlerimize ve Erkek cüzdan seti modellerimize de ana sayfamızdan bakabilirsiniz.  Cüzdanlarımzın tümü 1. sınıf işcilik ile üretilmiş olup suni deri kullanılmıştır. Ürün fotoğraflarında cüzdan detaylarınız görmeniz mümkündür.

Profesyonel düzeyde temel aksesuarlar ürünleri arasında bulunan ve günümüzde oldukça önemli bir oranda tercih edilmekte olan cüzdan ve çakmak seti ürünleri, birçok farklı çeşitli tasarım çizgilerinde söz konusu piyasalar içerisinde yer almaktadır. Oldukça açık renk tonlarından koyu renk tonlarına, hakiki deri ürünlerden çeşitli kumaş seçeneklerine kadar pek çok farklı tarz ve türlerde karşımıza çıkmakta olan bu gibi ürünler, oldukça geniş kitlelere hitap etmesiyle de öne çıkmaktadır.

13 ürün bulundu.