babaya doğum günü hediyesi cüzdan önerileri

Babalarımız her birimizin hayatındaki en değerli kişilerdir. Bunu ifade eden pek çok atasözü, özlü söz vardır ve belki de en anlamlılarından birisi “Babamın gölgesi, annemin duası yeter.” sözüdür. Her birisi farklı fıtratlarda, farklı yaşlarda, karakterlerde olsa da babalar bütün çocuklar için varlığı doldurulamaz, çoğu zaman ardımızdaki dağ gibidirler.

Toplumsal olarak babalar hediye söz konusu olduğu zaman ilk akla gelenler olmasa da çok belli etmeseler de onlar da hediye almaktan hoşlanırlar. Gönüllerini almak, yüzlerinde bir tebessüm oluşturmak için yılın önemli günlerini değerlendirebilir, onları düşündüğünüzü, değer verdiğinizi çeşitli hediyelerle gösterebilirsiniz.

Babalar İçin En Güzel Hediye Seçenekleri

Babalara hediye vermek için bayramları, yılbaşlarını, evlilik yıl dönümlerini değerlendirebilirsiniz. Fakat doğum günlerinin hatırlanması hepsinden fazla hoşlarına gidecektir. Çünkü o gün onlara özeldir ve sizin şık bir hediye ile doğum günlerini anmanız onları çok daha mutlu edecektir.

 

Örnek Çakmak

çakmak modellerimiz için fotoğrafın üzerine tıklayabilirsiniz

 

Clipper Çakmaklar

Clipper modellerimiz için fotoğrafın üzerine tıklayabilirsiniz

 

 

cüzdan seti modellerimiz için fotoğrafın üzerine tıklayabilirsiniz

Babalara doğum günü hediyesi olarak ne alınır diye merak etmenize gerek yok. Bizler sizin adınıza bütün detayları düşündük ve birbirinden özel hediye seçeneklerini sayfamızda bulunduruyoruz. Sayfamızdan seçebileceğiniz başlıca hediye çeşitleri şunlardır: Özellikle içerikleri farklı olan cüzdan setleri.

cüzdan seti modellerimiz için fotoğrafın üzerine tıklayabilirsiniz

 

Tercihinize sunduğumuz doğum günü hediyelerinin her birisinin tasarımında pek çok detay düşünülmüştür. Ürünlerimizin öncelikle işlevsel olmasına dikkat ediyoruz. Çünkü babalar için sahip oldukları bir eşyanın kullanışlı olması, bir ihtiyaçlarını karşılaması her şeyden önemlidir. Bu açıdan çakmaklar özellikle sigara kullanan babaların çok hoşuna gideceği gibi sigara kullanmayanların da her zaman ceplerinde taşıyacakları bir hediye olacaktır.

Cüzdan babaların olmazsa olmazıdır. Günümüzde gençler büyük oranda nakit taşımaz olsalar da babaların hala cüzdanları olmazsa olmazdır. Bu yüzden şık bir cüzdan seti yeni bir cüzdan sahibi olmalarını sağlayacaktır.

cüzdan seti modellerimiz için fotoğrafın üzerine tıklayabilirsiniz

  • Clipper çakmak,
  • Cüzdan seti
  • Sigara kutusu,
  • Usb şarjlı çakmak.

Babalara Kullanışlı ve Şık Hediyeler

cüzdan seti modellerimiz için fotoğrafın üzerine tıklayabilirsiniz

 

Hediye seçeneklerimizin tamamı işlevsellikleri yanında estetiktirler. Özel olarak tasarlanan ürünlerimiz zarafetleriyle her tarza ve zevke hitap edecek nitelikte, ergonomik tasarımları, uyumlu renkleri ile her yaştan babaya hitap etmektedir. Bütün bunlar yanında hediyelerimizin tamamı kişiselleştirilebiliyor ve ister babanızın adını ister kendi adınızı isterseniz de duygularınızı ifade eden bir cümleyi hediyelerinize işleyebiliyor, böylece benzersiz bir hediye sunuyoruz.