Damat Bohçası İçin Kemer Cüzdan Seti

Yeni evlenecek olanlar için bohça önemli bir ayrıntıdır. Gelin ve damat bohçası özenle hazırlanarak sahibine verilir. Yıllardır süren bu gelenekle karşınızdaki kişiyi mutlu edebilirsiniz. Erkek tarafı gelin bohçasını hazırladıysa kız tarafına sıra gelir ve herkes eksiksiz bir damat bohçası hazırlamak ister. İşte tam da bu noktada firmamız Erkek Set sizlere yardımcı olmaktadır.

Bohçaların olmazsa olmazı olan cüzdan, saat, kemer gibi ürünleri toplu bir set halinde satışa sunarak, hem tek tek almakla vakit kaybetmenizi önlüyor hem de uygun fiyatlarla kâr etmenizi sağlıyoruz. Sizler için düzenli indirimler ve hediyeli ürünler hazırlayarak da yanınızda oluyoruz.

Fotoğrafa Tıklayarak Ürünü inceleyebilirsiniz.

Damat Bohçası İçin Kemer Cüzdan Seti İçeriği

Damat bohçasının önemli ürünlerini bir arada sunduğumuz setlerimizle sizleri memnun ediyoruz. Setimizin içerisinde başlıca şu ürünler bulunmaktadır:

Cüzdan
Kemer
Saat
Kartlık

Bu ürünlerin dışında isterseniz çakmak, tespih, kalem, anahtarlık gibi ürünlerimizden oluşturduğumuz setlere de bakabilirsiniz. Setlerimizi zevkinize göre de özelleştirebilirsiniz. Size özel hazırlanan kutunuza isim yazdırabilir, fotoğraf bastırabilir ve istediğiniz mesajı bastırabilirsiniz. Pleksi yazılarla oluşturduğumuz kutularımıza da göz atabilirsiniz. Damat pohçası için hazırlanan cüzdan setlerinde yer alan ürünlerimiz 1. sınıf suni deri kullanılarak titiz içşilik ile üretilmiştir. Setlerimizin içerisinde cüzdan, kartlık ve kemer bulunmaktakadır.

Damat Bohçası Kemer Cüzdan Setinin Kalitesi

Setlerimizin içerisinde yer alan ürünlerimizin hepsi oldukça kalitelidir. Tespihlerimizin hematit taşından üretilmektedir. Kemer, cüzdan ve kartlıklarımız suni deriden özel olarak üretilmiştir. Saatlerimiz çeşitli kaliteli markalarda olup kararmaz ve yıllarca sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Güvenilir hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan sizler de yararlanabilirsiniz. Ürünlerimizin altında bulunan bilgileri doldurarak, numaramızdan bizi arayarak veya WhatsApp hattımızdan ulaşarak kısa sürede sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz setiniz size özel hazırlanarak, kısa sürede istediğiniz adrese güvenilir şekilde teslim edilmektedir. Kaliteli hizmetlerimizi en iyi fiyat garantisiyle sunarak sizlere yardımcı oluyoruz.